BEZPŁATNE KONSULTACJE DERMATOLOGICZNE

Nasza działalność » BEZPŁATNE KONSULTACJE DERMATOLOGICZNE

Z porad specjalistów w ramach Bezpłatnych Konsultacji Dermatologicznych zorganizowanych przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "Psoriasis" skorzystało około 100 osób. Sami lekarze przyjęli 79 pacjentów.

Poprosiliśmy uczestników o wypełnienie ankiet oceniających konsultacje. Nie wszyscy to zrobili, ale większość uzyskanych w ten sposób wypowiedzi mówi o tym, że nasi goście byli zadowoleni.
Jeszcze przed rozpoczęciem konsultacji przybyła bydgoska ekipa TVP i następnie przez blisko godzinę przygotowywała materiał o tym co się działo w przychodni. Program o problemach chorych na łuszczycę został wyemitowany na antenie bydgoskiej i ogólnopolskiej.

Pani Dyrektor dr. hab. Barbarze Zegarskiej, wszystkim zgromadzonym na konsultacjach specjalistom, pielęgniarkom, które wsparły organizację w przychodni oraz darczyńcom jesteśmy za ich pomoc i zaangażowanie wdzięczni i bardzo dziękujemy.

Dziękujemy bydgoskim mediom, które bardzo się zaangażowały w promocję i TVP za przygotowanie i wyemitowanie wiadomości w Światowy Dzień Chorych na Łuszczycę.

Dziękujemy też Urzędowi Miasta Bydgoszcz za prawie 2 tygodniowe wyświetlanie informacji o konsultacjach na telebimie w centrum Bydgoszczy.

autor: Elzbieta Kujawka: Elżbieta Kujawka – koordynator organizacyjny konsultacji
z ramienia stowarzyszenia