13 luty 2011

Wiadomości » 13 luty 2011

wręczanie nagrody św. Kamila
    Laureaci nagrody św. Kamila
W ramach obchodów Światowego Dnia Chorych 10 lutego 2011 roku, 2011-02-10 w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II Fundacji Janiny i Zbigniewa Porczyńskich 10 lutego w Warszawie na uroczystej gali zostały rozdane Nagrody Świętego Kamila przyznawane przez Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej. Na uroczystości obecny był Prezydent RP Bronisław Komorowski wraz z małżonką i minister zdrowia Ewa Kopacz oraz nuncjusz apostolski w Polsce Celestino Migliore.

W kategorii: Pracownicy służby zdrowia z pasją realizujący swoją misję dla dobra chorych i cierpiących, za szlachetną postawę lekarza oraz walkę o godne życie polskich pacjentów, wyróżniony został prof. dr hab. med. Andrzej Kaszuba – Krajowy Konsultant ds. Dermatologii i Wenerologii.

Gratulujemy !!!

>>> Wiecej <<<