30 grudnia 2017

Wiadomości » 30 grudnia 2017

Jeszcze w starym roku, zapraszamy Was do lektury najnowszego numeru gazety „InfoPsoriasis”. Znajdziecie tam informacje dotyczące ostatnich działań Stowarzyszenia „Psoriasis” oraz obszerne relacje z dwóch ważnych wydarzeń:

Jubileuszu 10-lecia naszego Stowarzyszenia oraz z V Konferencji „Edukacja i Integracja” w Rzeszowie.

Mamy nadzieję, że zainteresuje Was kolejny przepis zamieszczony w ramach cyklu „Zdrowa chochelka”, czy wiadomości dotyczące leczniczych właściwości brzozy (cykl „Z bożej apteki”) i poruszy historia zatytułowana „Alicja w krainie łuszczycy”, opowiedziana przez osobę, w której życiu jest obecna choroba, chociaż nie dotyczy konkretnie jej.

Tradycyjnie zachęcamy do rozwiązania krzyżówki zamieszczonej w gazetce oraz nadesłania rozwiązania – pamiętajcie, że wśród prawidłowych odpowiedzi losujemy atrakcyjne upominki kosmetyczne.

Życzymy Wam dobrej, inspirującej lektury, a nade wszystko wspaniałego Nowego 2018 Roku. Życzymy, abyście cieszyli się w nim dobrym zdrowiem!