16 lutego 2010

Wiadomości » 16 lutego 2010

Poseł Tomasz Latos z dokumentami
Dnia 15 lutego, przedstawiciel naszego Stowarzyszenia, Elżbieta Kujawka spotkała się w Biurze Poselskim
w Bydgoszczy z panem Tomaszem Latosem, lekarzem, posłem na Sejm, członkiem Sejmowej Komisji Zdrowia.

Na spotkaniu przedstawiono problemy chorych na łuszczycę
i poproszono o interpelację poselską w sprawie. Złożono też na ręce posła stosowne pismo (w załączeniu) wraz z kopiami wszystkich dokumentów, które kierowane były do władz w tej sprawie.

Poseł obiecał zapoznać się z dokumentami i podjąć działania oraz zaproponował ponowne spotkanie się w drugim tygodniu marca, aby mógł przekazać co załatwił oraz omówić szczegóły.
Wstępnie poinformował nas, że rozważy wystąpienie z interpelacją poselską oraz spróbuje podjąć wpisanie naszych spraw do planu prac Podkomisji Spraw Zdrowia Publicznego.

Wyraził też chęć spotkania się w przyszłości z szerszym gronem naszych przedstawicieli. Mamy nadzieję, że nasze sprawy znalazły się w dobrych rękach.

Pismo złożone na ręce posła

autor:EK