30 października 2008

Wiadomości » 30 października 2008

W niedzielę 19 października 2008 r., na zaproszenie Wielkopolskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę „Wyjdź z Cienia” oraz Fundacji Uniwersytetu Medycznego im.K.Marcinkowskiego w Poznaniu, przedstawiciele naszego stowarzyszenia uczestniczyli w Koncercie charytatywnym Edyty Geppert oraz Big Bandu Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu. Koncert był imprezą zorganizowaną z dużym rozmachem. Występy artystów były prawdziwą kulturalną ucztą dla licznie zgromadzonej widowni. Został także pokazany kilkuminutowy film przybliżający charakter choroby oraz najnowsze możliwości medycyny w leczeniu łuszczycy. Całość prowadził Pan Tomasz Stockinger. Dochód zostanie przeznaczony na leczenie biologiczne pacjentów w najcięższych stadiach choroby. Zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę „Psoriasis” składa podziękowanie za zaproszenie na koncert, a szczególnie dziękujemy Pani Katarzynie za osobiste zaangażowanie i kontakty z naszym stowarzyszeniem.