30 czerwca 2008

Wiadomości » 30 czerwca 2008

W ostatnich miesiącach wiceprezes Marta Płachecka wzięła udział w cyklu szkoleń dla dziennikarzy. Celem szkolenia było przybliżenie tematyki związanej z łuszczycą i zachęcenie dziennikarzy do podjęcia tego tematu w mediach. Rozpoczęliśmy tym samym promowanie wiedzy o chorobie w społeczeństwie. Szkolenia odbyły się w Katowicach, Krakowie i Warszawie. W najbliższych miesiącach planowane są dalsze szkolenia w innych miastach. Już dziś szukamy więc osób chętnych do udziału w szkoleniach. Będziemy wdzięczni za udział i podzielenie się swoją historią choroby. Pomóżcie nam pomagać! W spotkaniach wzięli udział dziennikarze zainteresowani tematyka medyczną. Cieszyły się one sporym zainteresowaniem. Rezultatem warsztatów jest cykl wywiadów i publikacji nt. łuszczycy. Pojawiły się m.in. w takich tytułach jak: Tv3 Katowice, Radio eM, „Dobre Rady”, „Medycyna dla ciebie”.

Cieszymy się, ze udało nam się nawiązać kontakty ze światem mediów a także z owoców naszej współpracy. Wciąż dostajemy sygnały o nowych publikacjach, o których postaramy się informować na bieżąco. Pojawiają się też nowe propozycje podjęci działań medialnych, o których również będziemy informowali na bieżąco.

Autor: Martuśka