18 października 2010

Wiadomości » 18 października 2010

Dnia 17 października 2010 r. Wielkopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "WYJDŹ Z CIENIA" z okazji bliżającego się Światowego Dnia Chorych na Łuszczycę,zorganizowało spotkanie wszystkich działających w Polsce na rzecz chorych na psoriasis Stowarzyszeń .Spotkanie odbyło się w Centrum Kongresowo - Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im.K.Marcinkowskiego w Poznaniu.

Uczestnicy mieli okazję wysłuchać prelekcji prof.dr hab.med.Jacka Szepietowskiego -Prezesa Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz prof.dr hab.med.Zygmunta Adamskiego - Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie dermatologii i wenerologii.Był też czas na prezentacje dotyczące działalności zebranych organizacji oraz wymianę doświadczeń i określenie wspólnych celów przez Stowarzyszenia.

Zwieńczeniem spotkania był wyjątkowy Koncert Charytatywny na rzecz chorych na łuszczycę w wykonaniu zespołu "RAZ.DWA.TRZY"

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "PSORIASIS" dziękuje za zaproszenie i stworzenie cudownej i niepowtarzalnej atmosfery niezbędnej do dalszej walki o godne życie dla chorych .

autor: gojaxx