7 kwietnia 2017

Wiadomości » 7 kwietnia 2017

a

Z okazji jubileuszu 10-lecia powstania Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę „Psoriasis”

wydaliśmy specjalny numer naszego nieregularnika „InfoPsoriasis”.

Staraliśmy się w nim w pigułce przywołać wszystkie inicjatywy, jakich przez te minione lata podejmowało się Stowarzyszenie.

Serdecznie zapraszamy do lektury zarówno tego jubileuszowego wydawnictwa, jak również wszystkich wcześniejszych numerów naszej gazetki,
w której zamieszczamy między innymi materiały opisujące bieżące działania Stowarzyszenia i innych organizacji pacjenckich oraz poruszamy tematykę bliską osobom chorym na łuszczycę - porady i informacje z zakresu różnych form leczenia.

Warto wspomnieć, że w środowisku stowarzyszeń chorych na łuszczycę, to jedyne tego typu wydawnictwo, publikowane cyklicznie, nieprzerwanie od 2008 roku.
Pierwsze dwa numery zamieszczane były w wersji elektronicznej na stronie internetowej Stowarzyszenia, a od 3 numeru pismo kolportowane jest także w wersji tradycyjnej – papierowej, przez co ma szansę dotrzeć także do osób, które na co dzień rzadko lub wcale nie korzystają z Internetu.

Przy okazji zachęcamy naszych czytelników do kontaktu z redakcją – piszcie o czym chcielibyście przeczytać na łamach „InfoPsoriasis”. Zapraszamy także do rozwiązywania krzyżówki i nadsyłania hasła na adres podany w piśmie – wśród poprawnych odpowiedzi każdorazowo losujemy atrakcyjne nagrody, wśród których znajdują się najczęściej dermokosmetyki pomocne w pielęgnacji skóry dotkniętej łuszczycą.

Serdecznie zapraszamy do lektury!