18 grudnia 2013

Wiadomości » 18 grudnia 2013

"Zwyczajnie Aktywni"

Konkurs „Zwyczajnie Aktywni” został zorganizowany przez Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej, Fundacje Urszuli Jaworskiej, Polskie Amazonki Ruch Społeczny oraz firmę AbbVie Polska. Powstał on w trosce o poprawę codziennego życia zawodowego chorych na autoimmunologiczne choroby zapalne.

Do pierwszej edycji Konkursu zaproszono 70 polskich organizacji pacjenckich zrzeszających chorych na łuszczycę, reumatoidalne zapalenie stawów, nieswoiste zapalenie jelit oraz chorobę Leśniowskiego-Crohna. Nasze stowarzyszenie zgłosiło projekt pod tytułem „Nie jesteś sam” Ogłoszenie wyniku konkursu odbyło się
9 grudnia 2013 roku w Warszawie. Niestety nasz projekt nie był jednym z trzech nagrodzonych. Został jednak przez Kapitułę Konkursu zauważony i pozytywnie zaopiniowany. Otrzymaliśmy także pamiątkowy dyplom.

Małgorzata Kułakowska