7 października 2006

Wiadomości » 7 października 2006

Zarząd i Komisja Rewizyjna
Zebranie założycielskie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę "Psoriasis" miało miejsce w dniu 7 października 2006
w Janikowie (woj. kujawsko-pomorskie).
Idei powołania Stowarzyszenia sekundowało wiele osób spotykających się na forum internetowym poświęconym wymianie doświadczeń osób chorych na łuszczycę oraz ich rodzin.
W prace przygotowawcze zaangażowało się wiele osób, co spowodowało, że samo zebranie założycielskie było owocne i przebiegło bardzo sprawnie. Spełniono wszystkie wymogi określone przez ustawę - Prawo o stowarzyszeniach - niezbędne na drodze do zarejestrowania stowarzyszenia. Ustalono, że stowarzyszenie przyjmie nazwę: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę "Psoriasis", a jego siedzibą będzie Bydgoszcz.
Uchwalono Statut, w którym zawarto wszystkie cele powoływanego stowarzyszenia oraz sposoby ich realizacji.