19 listopada 2013

Wiadomości » 19 listopada 2013

Strona 1

Nasze Stowarzyszenie, dzięki pomocy firmy AbbVie Polska Spółka z o.o. wydało broszurkę

"Co łuszczykom w duszy gra..."

Wydawnictwo to jest zbiorem wybranych prac nadesłanych w ramach konkursów organizowanych przy naszym forum. Prace te, często są bardzo osobiste, czasem są dowcipne, a czasem smutne. Zawsze jednak są bardzo szczere.

Broszurę otrzymają nasi członkowie, sympatycy, a także osoby i firmy wspólpracujące z nami oraz uczestnicy różnorakich spotkań organizowanych przez naszą organizację.
Premiera broszury odbyła sie na konferencji "Edukacja & Integracja" 26 października 2013 w Gdańsku.

Zarząd Stowarzyszenia dziękuje wszystkim dotychczasowym uczestnikom naszych konkursów i sponsorom nagród. Zachęcamy także do przedstawiania swoich prac w kolejnych edycjach ogłaszanych konkursów.